Seade prostatiidi raviks kodus

prostatiidi ravi meestel spetsiaalsete seadmetega

Prostatiit nõuab suurt tähelepanu eesnäärme tervisele. Ravi efektiivsuse maksimeerimiseks võite mõelda, milline seade valida prostatiidi raviks kodus.

Iseenesest ei saa see viia täieliku taastumiseni. Kuid kompleksravi osana võib see näidata väga häid tulemusi. Eelkõige on sellised seadmed võimelised parandama vereringet ja lümfivoolu. Ja ka: eemaldage tursed ja vähendage põletikulise protsessi intensiivsust, avaldage bakteriostaatilist toimet.

Riistvara töötlemise funktsioonid

Füsioteraapia võib olla aeganõudev. Seetõttu eelistavad mõned mehed, kellel on rahalisi vahendeid, osta kodus eesnäärmepõletiku raviks seadme, mis säästab aega ja ei kohane kliiniku ajakavaga.

Aparaate eristatakse nende orientatsiooni järgi:

  • Magnetiline (parandab kohalikku immuunsust ja ainevahetusprotsesse).
  • Vibroakustiline (leevendab eesnäärme turseid ja käivitab rakkude regeneratiivsed funktsioonid).
  • Elektriline (vähendab lihaskoe ja hoiab ära kongestiivseid sümptomeid).
  • Bioresonants (aktiveerige patsiendi süsteemid ja elundid tervislikus režiimis).
  • Laser (omab antibakteriaalset toimet ja tagab koe taastamise).
  • Vaakum (parandab vereringet ja lümfivoolu, mis viib eesnäärme protsesside normaliseerumiseni).

Seadmeid saab kasutada mitteinvasiivselt või transrektaalselt. Esimesel juhul räägime pindmisest kokkupuutest naha ja teiste inimkeha kudede kaudu. See on väga mugav, ei vaja erilisi ettevalmistavaid protseduure ja pakub kodus kasutamisel maksimaalset mugavust.

Seadmetega kokkupuute transrektaalne meetod hõlmab masseerija sisseviimist päraku kaudu otse eesnäärme piirkonda. Suunatud tegevuse tõttu paraneb vaagnaelundite vereringe, eesnäärme turse väheneb ja põletikulise protsessi intensiivsus väheneb.

Transrektaalsed seadmed võivad olla eesnäärme otsese massaaži alternatiiviks, kui patsiendil pole mingil põhjusel võimalust kliinikut külastada. Sellise ravi kasutamist tuleks siiski arstiga arutada.

Isiklik läbivaatus aitab tuvastada massaažikuuri alustamise näidustusi või vastupidi vastunäidustusi. Mitte iga prostatiidi tüüp ei võimalda eesnäärmele transrektaalset toimet.

Seade eesnäärmepõletiku raviks: kumba valida?

prostatiidi raviks mõeldud seadmete tööpõhimõte

Esiteks peate täpselt teadma oma diagnoosi. Lihtsalt prostatiidi kahtlusest ei piisa, et teha õige valik kaasaegse meditsiinitehnoloogia laia valiku vahel. On olemas kindla suunitlusega seadmeid ja võib-olla ka keerukat mõju mehe urogenitaalsele sfäärile.

Seega on kongestiivse prostatiidi ennetamiseks ja raviks kõige parem kasutada seadet, mis saadab eesnäärme organisse elektrilisi impulsse. See soodustab lihaskoe intensiivset kokkutõmbumist, mis neutraliseerib kongestiivseid sümptomeid. Kuid kalkulaarse prostatiidi korral on sellise seadme kasutamine rangelt vastunäidustatud.

Kroonilise prostatiidi ägenemise ennetamisel tuleks tähelepanu pöörata komplekssele toimele urogenitaalses süsteemis. Seetõttu tasub kodus prostatiidi raviks valida seade, millel on põletikuvastane, analgeetiline toime ja vajadusel eesnäärme turse neutraliseerimine.

Termiline toime on näidustatud ägeda prostatiidi kiireks ja tõhusaks leevendamiseks. Ja lubamatult mehaaniline. Parim on eelistada füsioteraapiaseadmeid, mis soojendavad eesnäärme piirkonda.

See parandab verevoolu, aitab immuunsüsteemil intensiivselt töötada, leevendab põletikku ja leevendab valu. Mõned seadmed on võimelised avaldama isegi sedatiivset toimet, mis viib patsiendi üldise seisundi normaliseerumiseni.

Vaakum- ja mitteinvasiivsed seadmed on eesnäärmepõletiku ennetamisel juhtpositsioonil. Neid on lihtne kasutada ega kaasne füüsilist ebamugavust. Sellist seadet prostatiidi raviks kodus on väga lihtne kasutada. Ja see mõju ei ole mingil juhul madalam transrektaalsetest ja bioresonantsmõjudest.

Eesnäärmepõletiku aparaatide hinnavahemik on väga erinev. Odavaimad esindajad asuvad meditsiiniliste elektriseadmete segmendis. Kuid on ka professionaalseid füsioteraapiaseadmeid, mille maksumus on üsna kõrge.